Firewall Analyzer Özellikleri

Günlük Analitik ve Yapılandırma Yönetimi

Ağ yöneticilerinin kendi güvenlik aygıtı günlüklerini merkezi olarak toplamalarına, arşivlemelerine ve analiz etmelerine ve bunlardan analiz edici raporlar oluşturmalarına yardımcı olan aracısız bir günlük analitikleri ve yapılandırma yönetimi yazılımıdır.

Firewall Analyzer’ın gerçek zamanlı yanıt sistemi ve Entegre Uyumluluk Yönetimi modülü, uç nokta güvenlik izlemenizi, ağ bant genişliği izlemenizi güvenlik ve uyumluluk denetiminizi otomatikleştirir.

Firewall Analyzer, yapılandırma değişiklikleri için sıra dışı raporlar ve uyarılar sağlayarak Aygıt Yapılandırma Yönetiminizi kolaylaştırır. Firewall Analyzer, tedarikçilerden bağımsızdır ve Check Point, Cisco, Juniper, Fortinet, Snort, Squid Project, SonicWALL, Palo Alto ve daha fazla marka, IDS/IPS, VPNs, Proxy’ler ve diğer ilgili güvenlik aygıtları gibi neredeyse tüm açık kaynak ve ticari ağ güvenlik duvarlarını destekler.

Özellikler

– Kuruluşunuzdaki birden çok farklı marka ve modeldeki firewall cihazlarınızı tek bir arayüz üzerinden analiz etmenizi sağlar.

– Ziyaret edilen internet sitelerini, tüketilen bant genişliğini ve trafik hacminizdeki ani yükselmelerin raporunu sizlere sunar.

– Güvenlik duvarı yapılandırmanızda ‘kimin’,  hangi değişiklikleri ‘ne zaman’, ‘neden’ yaptığına dair anlık bildirimler gönderir.

– Gerçek zamanlı VPN ve Proxy sunucusunu izleyerek kullanım raporları verir.

– Hiçbir ilave donanım gerektirmez, giriş maliyeti minimum seviyededir ve anında sonuçlar vererek yatırım getirisi sağlar.

blank
blank
×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center