ServiceNow mu kullanıyorsunuz? ServiceNow ile Applications Manager’a Bağlanın

 

Applications Manager (Uygulama Yöneticisi) alarmlarını ServiceNow vakalarına dönüştürün.

Doğrudan uygulama üzerinde veya sunucu hatalarından eyleme geçirilebilir vakalar oluşturmak için Applications Manager’ı ServiceNow ile entegre edin.  Applications Manager’ın uyarı özelliklerinden yararlanın ve ihtiyaç duyduğunuz her zaman ve her yerde bu uyarılara ulaşın.

blank

Sorunları tespit etmek ve çözmek için harcanan zamanı azaltın

 

Üretim yığınınızın geri kalanından gelen kritik uyarıların yanı sıra Applications Manager’dan kod düzeyinde fikirler görmek, durumsal farkındalık kazanmanıza ve üretim sorunlarına daha hızlı çözüm bulmanıza yardımcı olur.  Ortalama onarım sürenizi (MTTR) düşürün. Sorunları daha hızlı çözün ve BT maliyetlerini önemli ölçüde azaltın.

 

Manuel çalışmayı ve insan kaynaklı hataları ortadan kaldırın

 

Performans izlemeyi temel alarak Servicenow üzerinden destek bildirimlerini otomatik olarak oluşturun, güncelleyin ve kapatın. Hizmet dışı kalma sürelerinin ayrıntılarını toplamak ve bunları Servicenow’da manuel olarak bildirmek için harcanan zamanı azaltın.  Dahili yönetime değil, sorunları çözmeye odaklanarak hizmet masanızın verimliliğini artırın.

 

Her uygulama sorununun izlendiğinden ve çözüldüğünden emin olun

 

Önceden tanımlanmış hata tanımlarına göre teknisyenlerinize düşen destek bildirimlerini kategorize etme, önceliklendirme ve atama sürecini otomatikleştirin.  Her vakanın net olarak birine atanmış olduğundan emin olun ve çözülene kadar geçen süreci kolaylıkla takip edebilirsiniz.

blank

BT operasyonlarınızı ve BT Hizmet Yönetimi ekiplerinizi birbirine yakınlaştırın

 

Performans sorunlarının hızlı bir şekilde tanımlanmasını ve çözülmesini kolaylaştırmak için uygulama veya hizmet kesintileriyle ilgili bilgileri hızlı ve sorunsuz bir şekilde paylaşın. Operasyonlarınızın ve hizmet yönetimi ekiplerinizin hizmet kesintileri sırasında birlikte sorunsuz bir şekilde çalışmasını garanti altına alın.

ativador office 2019

×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center