“OpUtils – MDM’de En İyi Alternatif”

MDM’de En İyi Alternatif

OpUtils; switch portlarınızı ve IP adreslerinizi kolay bir şekilde raporlamanızı sağlayan yazılımdır. Kim switch’inizin hangi portunda ve hangi IP adresini kullanıyor bilgisine rahatlıkla erişebilirsiniz. Bu şekilde ağınızdaki cihaz ve IP hareketlerini takip edebilirsiniz. Tek bir ekran üzerinden bütün bu değerleri inceleyebilirsiniz.

Ayrıca ağınızdaki anomalilikleri de tespit edebilir. Sisteminizi tarayarak mevcut cihazlara ek olarak sonradan eklenmiş yeni bir cihaz tespit ettiğinde bunun bilgisini alarm olarak verebilmektedir. Böylece ağınızdaki bilinmeyen aygıtların oluşturacağı tehditler bertaraf edilmiş olur.

Özellikler

– IP Adreslerinizi raporlayabilir ve güncel durumlarını takip edebilirsiniz. Kullanılan ve uygun IP adreslerinizi hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

– Switch portlarınızı raporlayabilir ve portlarınızı kullanan cihazları belirleyebilirsiniz.

– Ağınızdaki sahte bir aygıt saldırısını tespit edebilir ve bunun ağınıza olan erişimini engelleyebilirsiniz.

– Bant genişliği kullanımını kontrol ederek cihazlarınızın trafik yoğunluğunu tespit edebilirsiniz.

– Ağınızdaki MAC-IP adresi karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. Bu sayede MAC adresinize karşılık gelen IP adresini tespit edebilirsiniz.

– IP adreslerinizin ve Switch portlarınızın detaylı raporlanmasını sağlayabilirsiniz . İlgili raporları görevlendirerek belirli zamanlarda size iletilmesini sağlayabilirsiniz.

blank
blank
×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center