blank

Ayrıcalıklı erişim ile vaka çözümü iş akışlarını geliştirin

ServiceNow kullanıyorsanız, ServiceNow kopyanızdan uzak sistemlere güvenli ayrıcalıklı erişim elde etmek için Password Manager Pro‘yu vaka yönetimi sürecinize entegre edebilirsiniz. Password Manager Pro’nun uzaktan erişim imkanlarıyla, BT sistemlerine gerektiğinde bir ServiceNow vaka kaydından hızlı bir şekilde bağlanabilir ve hiç bir gecikme olmaksızın normal hizmetleri geri yükleyebilirsiniz. Bu, aynı anda eksiksiz güvenlik sağlarken vaka müdahale sürenizi hızlandırmanıza yardımcı olur.

Korunan RDP, SSH ve SQL oturumları

Password Manager Pro ile entegrasyon, yetkili BT yöneticilerinin uç nokta aracıları, tarayıcı eklentileri veya yardımcı programlar olmadan HTML5 uyumlu herhangi bir tarayıcıdan tamamen benzetilmiş (emulated) RDP, SSH ve SQL oturumlarını başlatmasına olanak tanır. Bağlantılar, Password Manager Pro’nun sunucusu üzerinden karşılıklı olarak doğrudan gerçekleştirilir ve kullanıcı cihazı ile uzak ana bilgisayar arasında doğrudan bir bağlantı gerektirmez.  Bu karşılıklı bağlantı, üstün güvenilirliğin yanı sıra, uzak oturumların oluşturulması için gereken parolalar Password Manager Pro’nun veritabanından otomatik olarak alındığı ve ayrıcalıklı kullanıcının tarayıcısında yerel olarak kullanıma sunulmasına gerek olmadığı için yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

Kullanıcı faaliyetini izleme ve inceleme

Password Manager Pro, Servicenow’dan başlatılan tüm uzak oturumların video kaydını tutarak ve bunları veritabanında veya daha sonra izleme için belirtilen herhangi bir güvenli yerde arşivleyerek yetkilendirilmiş kullanıcı hareketlerini sorunsuz bir şekilde izlemenizi sağlar.  Oturum kayıtları, şüpheli faaliyetleri tespit etmenize ve uyumluluğu kanıtlamanıza yardımcı olmak için uzak sistemlerde gerçekleştirilen tüm işlemlerin tam bir tekrarını görmenizi sağlar. Video günlükleri de, yetkisiz erişime karşı korumalı olduklarından emin olmak için AES işlevleriyle de şifrelenir.

baixar snaptube

×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center