Applications Manager

“Uygulama Performansı Yönetimi”

ManageEngine Applications Manager, işletmelerin sunucularında ve uygulamalarında çalışma zamanını yükselterek iş uygulamalarında yüksek kullanılabilirlik ve performans sağlamalarına yardımcı olan bir sunucu ve uygulama performansı izleme yazılımıdır. Uygulama performansı yönetim kapasitesi şunları içerir: Sunucu izleme, uygulama sunucusu izleme, veritabanı izleme, web hizmetleri izleme, sanallaştırma izleme, bulut izleme ve BT yöneticilerinin kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olacak başka bir dizi uygulama yönetim özelliği.

ManageEngine Applications Manager, BT kaynaklarınıza bütünsel bir bakış sağlamanıza yardımcı olur. Bir uygulamanın çeşitli bileşenlerinin performansını izlemeye ve üretim sorunlarını kısa sürede gidermeye yardım eder. Bu, sorunları azaltır ve son kullanıcıya sunulan hizmet kalitesini artırır.

ManageEngine Applications Manager, BT kaynakları izlemeye iş merkezli görünüm kazandıran İş Hizmeti Yönetimi özelliği de sunar. Bu, BT kaynaklarınızı iş gereksinimlerinize uygun hale getirmenize daha da yardımcı olur.

Applications Manager Özellikleri

– Performans sıkışıklıklarını erkenden algılayın, asıl nedeni o kullanıcıyı etkilemeden önce etkili ve hızlı bir şekilde tanımlayın ve sorunları çözün.

– Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde uygulamalarınız hakkında bilgi sahibi olun.

– Gerçek kullanıcı izleme özelliğinin yardımıyla kullanıcılarınızın uygulamalarınızdan tam olarak nasıl yararlandıklarını görün; Web uygulamalarınız için optimum kullanıcı deneyimi sağlayın.

– Kök sebep analizi ile uygulama ve sunucularınızda sorunları daha hızlı tespit edebilirsiniz.

– Güçlü raporlama özelliği ile izleme yaptığınız kaynaklardan detaylı raporlar alabilir ve ileriye yönelik planlarınızı yapabilirsiniz.

blank
blank
×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center