Neden Vitel?

Vitel A.Ş – ManageEngine Ofisi

Türkiye’nin köklü ağ ürünleri distribütörü firmalarından Vitel, 1993 yılında kuruldu. Faaliyetlerine ağ entegrasyonu ile başlayan Vitel, kısa zamanda bilişim dünyasında hizmet kalitesi ile tanınan bir firma haline geldi. 2010 yılında vizyon değişikliği yaparak katma değerli ağ ürünleri distribütörü olan Vitel, alanında lider ve vizyoner üreticileri seçerek, bu üreticilerin Türkiye ofisi rolünü de üstlenmektedir.

Vitel, müşteri ihtiyaçlarına farklı ve güvenilir yaklaşımı ile tecrübeli Bilgi Teknolojileri yöneticilerinin ağ teknolojileri konusunda uzun yıllardır birincil çözüm ortağı olarak tercih ediliyor. Vitel’in çözüm ve hizmetlerinden uzun yıllardır faydalanan kurumların Bilgi Teknolojileri yöneticileri ile yapılan anketlerde Vitel’i tercih etme sebepleri olarak şunlar belirtilmiştir;

– Güvenilirlik ve samimiyet.
– Vizyoner ve güçlü marka temsilcilikleri.
– İleri seviyede teknik uzmanlık ve tecrübe.
– İş sahiplenme ve sorumluluk anlayışı.
– Personelin şirkete aidiyet duygusu.
– Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşım.

25 seneyi aşkın bir süredir faaliyet gösteren Vitel’in çok önemli referansları bulunuyor. Büyük şirketlerin tercihi olan Vitel, 2.000’in üzerinde firmada başarılı projelere imza atmıştır.

Türkiye’de iş ve vizyoner çözümleri olan markaları, katma değerli distribütörlük anlayışı ile sunan Vitel hem satış öncesi hem de satış sonrası destek veren uzman kadrolara sahiptir.

Vitel’in iş ortakları Türkiye’nin önde gelen entegratör firmalarından oluşuyor. İş ortaklarına düzenli eğitimler veren Vitel için müşteri memnuniyeti birinci sırada yer alıyor.

Türkiye’de niş ve vizyoner çözümleri olan markaları, katma değerli distribütörlük anlayışı ile sunan Vitel hem satış öncesi hem de satış sonrası destek veren uzman kadrolara sahip. Vitel’in iş ortakları Türkiye’nin önde gelen entegratör firmalarından oluşuyor. İş ortaklarına düzenli eğitimler veren Vitel için müşteri memnuniyeti birinci sırada yer alıyor.

ManageEngine – Türkiye Ofisi

Neden ManageEngine?

  • Dünyada 180 bin şirket ManageEngine kullanıyor.
  • Fortune 500 şirketlerinin beşte üçü ManageEngine müşterisi.
  • Dünya çapında 1 milyondan fazla kullanıcı.
  • Her gün 2000 üzerinde kurulum.
  • Değişik ihtiyaçlara özel 20’den fazla ürün.
  • Dünyanın en çok beğenilen ITSM çözümü.
  • Yüksek fiyat performans oranı.
  • Her ölçekte şirket için uygun lisanslama modeli.
  • Kiralama imkanı.
  • Türkiye’de güçlü, profesyonel lokal destek.
×
 

Hemen denemek için; Online Demo Center