ServiceNow ve Active Directory entegrasyonu

 

Gününüzün önemli bir bölümünü ServiceNow’daki talepleri cevaplamak için harcıyorsunuz. Ayrıca birden çok konsol arasında geçiş yapıyor, karmaşık PowerShell komut dosyaları yazıyor veya Active Directory’nizi yönetmek için Microsoft’un kullanıcı dostu olmayan yerel araçlarını kullanıyorsunuz.

 

Kulağa tanıdık geldi mi?

 

İyi haber şu ki, artık tüm gününüzü boşa harcamanıza gerek yok; BT işlemlerinizi basitleştirmenin için bir yolu var. En sık kullandığınız Active Directory yönetimi işlemlerinin tümünü ServiceNow içinden yapabilecekken neden zorlanasınız?

Mutlu bir BT Operasyonu için 3 adım

 

Bir BT yöneticisi olduğunuzda, Active Directory ve BT hizmet yönetimi bir arada yürütülür. Gerçekten ihtiyacınız olan şey ise ServiceNow ve Active Directory arasında sorunsuz entegrasyonu sağlamaktır. ADSolutions araştırma laboratuvarlarımızın geliştiricileri de bunu gerçekleştirmek için bir araya geldi. Hem kullanımı kolay hem de tamamen ücretsiz bir çözüm buldular!

Nasıl çalışır?

AD kullanıcılarını zahmetsizce yönetmeye başlamak için ServiceNow mağazasında bulunan ADManager Plus eklentisini yükleyin.

Son kullanıcılarınız, Hizmet Kataloğu aracılığıyla sunulan AD yönetimi faaliyetlerinin herhangi birisi için talepler oluşturabilir.

Teknisyenler talepleri Vakalar sekmesi altında görüntüleyebilir, ardından Biçim İçerik menüsünden gerekli görevleri gerçekleştirebilir.

SİZİN İÇİN FAYDALARI NELERDİR?

blank

Kullanıcı kimliği yönetimi

 

ServiceNow konsolundan Active Directory, Exchange, Office 365, G Suite ve Skype for Business (eski adıyla Lync) uygulamasında kullanıcılar oluşturun.

blank

Basitleştirilmiş parola yönetimi

 

Son kullanıcıların parolalarını sıfırlama özelliğiyle yardım masası teknisyenlerinizi güçlendirin.

blank

Kullanıcı hesabı denetimi

 

Kilitli AD kullanıcılarının kilidini açın ve gerektiğinde kullanıcı hesaplarını etkinleştirin veya devre dışı bırakın.

blank

Grup üyeliği yönetimi

 

Kullanıcı hesaplarını gruplara ekleyerek veya gruplardan kaldırarak grup üyeliği ayrıntılarını değiştirin.

Active Directory yönetiminizi güçlendirmek için entegre edin

 

AD yönetim hizmeti taleplerini etkin şekilde karşılamaları için ServiceNow teknisyenlerinizi güçlendirmeye nasıl başlayacağınızı öğrenmek için uzman tavsiyemize uyun. Son kullanıcılarınız için gösterge paneli erişimini hızlı bir şekilde ayarlayın. AD yönetimini sorunlarınızı unutun.

ManageEngine


190 ülkede


120.000’den fazla


mutlu müşteriye sahip.

Diğer ADManager Plus entegrasyonları

×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center