NetFlow Analyzer

NetFlow Analyzer’ı Kullanarak, Trafik Analizinde En Derine İnin

NetFlow Analyzer, Flow teknolojisini kullanarak, ağ bant genişliği performansının gerçek zamanlı olarak görülebilmesini sağlayan yazılımdır.

Eksiksiz bir trafik analitik aracı olan NetFlow Analyzer, akış teknolojilerini kullanarak ağ bant genişliği performansının gerçek zamanlı olarak görülebilmesini sağlar. Birincil işlevi bant genişliği izleme aracı olan NetFlow Analyzer, bant genişliklerini ve trafik hareket kalıplarını bütünsel bir görünüm halinde sunarak dünyanın çeşitli yerlerindeki binlerce ağı optimize etmektedir. NetFlow Analyzer, ağınızda bant genişliğini kimin ne için kullandığıyla ilgili verileri toplayıp analiz eden ve raporlayan birleşik bir çözümdür. NetFlow Analyzer, ağ izleme ve ağ trafiği analizi haricinde, dünyada bir milyondan fazla arabirimin bant genişliği kullanımını optimize eden güvenilir bir ortaktır. NetFlow Analyzer kullanarak ağ bant genişliğini ve trafik hareket kalıplarını arabirime özel bir düzeyde izleyebilirsiniz. Arabirim düzeyinde ayrıntılara inerek trafik hareket kalıplarını ve cihaz performansını keşfedebilirsiniz. Bir dakika hassasiyetli raporlarla ağınızın gerçek zamanlı görünümünü elde edebilirsiniz.

Continuous Stream Mining Engine (Kesintisiz Akış Araştırma Motoru) teknolojisiyle, geniş bir yelpaze oluşturan iç ve dış güvenlik tehditlerini algılayabilirsiniz. Ağınızın güvenlik duvarını aşan, ağ anormalliklerini izleyebilir, bağlama duyarlı anormallikleri ve bilinmeyen izinsiz girişlerini saptayabilirsiniz.

NetFlow Analyzer’la, ağ bant genişliğinizi meşgul eden, standart dışı uygulamaları tanıyıp sınıflandırabilirsiniz. Özel yönlendirici arabirimini inceleyerek, uygulamanın türünü ve ilişkili trafiği belirleyebilirsiniz. NetFlow Analyzer, trafiği 7. katman derinliğine kadar görebilmeniz ve dinamik bağlantı noktası numaraları kullanan veya iyi bilinen bağlantı noktaları ardına gizlenen uygulamaları saptamanız için Cisco NBAR’ı kullanmaktadır.

Özellikler

– Ağ trafiğinizi tek bir  arayüzden kolayca takip edin.

– sFlow, cflowd, jFlow, IPFIX, Netstream gibi protokollerin desteği ile marka bağımsız trafik analizi imkanı ile cihazlarınızdaki tüm trafiği izleyin.

– Zero Day ataklarını önceden tespit eder.

– Uygulamanızın ne kadar bant genişliği kullandığını ölçebilirsiniz.

– Ağ bant genişliğini kimin kullandığı ve ne için kullandığı hakkında verileri toplar ve analiz eder.

– NetFlow DPI(Derinlemesine Paket Analizi) ile ağınızdaki ve uygulamalarınızdaki gecikmelerin nedenini bulabilirsiniz.

blank
×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center