Neden Analytics Plus?

Yardım Masası personelinin bir yandan günlük açılan vakalarla boğuşup diğer yandan 7 gün 24 saat hizmet vermek için çabalarken, BT verilerini gözden geçirmek ve hizmet kalitesini iyileştirmenin yollarını aramak için zamanı yoktur Analytics Plus, size bunun için tamamen orijinal raporlar sunar. Ayrıca kullanıcılar, yerleşik yapay zeka asistanı Zia’ya istedikleri zaman bilgi edinmek için sorular sorabilir. Bu da çalışanların en önemli konuya, yani hizmet kalitesini arttırmaya odaklanmalarına olanak tanır.

blank

Ezber bozan analizler

Önceden oluşturulmuş 150’den fazla rapor ve gösterge tablosu ile verilerinizde gizlenmiş bilgileri keşfedin Sıfırdan raporlar oluşturmak için çaba harcamayın.  Biz sizin için her şeyi düşündük.

Yapay Zekâ Destekli İçgörüler

Önem arz eden Temel Performans Göstergeleri’ni kontrol etmeniz mi gerekiyor?  Yapay zekâ robotumuz Zia’ya danışmanız yeterli.  Zia, kullanıcı sorularını kolaylıkla yorumlar ve etkileşimli görsellerle sorulara cevap verir.

blank
blank

Otomatik uyarılar

Vaka hızı aylık ortalamayı geçtiğinde veya yüksek öncelikli talepler Hizmet Düzeyi Sözleşmelerini (SLA) ihlal etmek üzereyken anında bildirimler alın.

Öngörücü içgörüler

Tahmini Hizmet Düzeyi Sözleşmesi (SLA) uyumluluğu, gelen vaka hacmi, bütçe gereklilikleri ve proaktif olarak değişiklikler için hazır olun.

blank
blank

Vaka kök neden analizi

Tekrarlayan vakaların temel nedenini araştırın ve hizmet masasını meşgul eden ana sorunları belirleyin.

Gerçek zamanlı işbirliği

Biriken işlerde bir artış mı fark ettiniz? Bölgenin BT yöneticisini etiketleyin ve gerçek zamanlı rapor yorumlarını kullanarak üretkenlikteki düşüşün ardında yatan nedenleri tartışın.

blank
blank

Güçlü görselleştirmeler

ServiceNow verilerini görsellerle araştırın ve yenilikleri özetler, özet tablolar, görsel bileşenler ve coğrafi haritalar dâhil olmak üzere 40’tan fazla grafik türü ile keşfedin.

Güvenli paylaşım

ServiceNow raporlarını ve gösterge tablolarını diğer kullanıcılarla güvenli bir şekilde paylaşın ve günlük sorunları çözmek için çalışma arkadaşlarınızla sanal işbirliği yapın.

blank
×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center