Şu ana dek kullananların bir memnuniyetsizlik yaşadığını sanmıyorum.

blankNoyan ALTAYLI – F5 Onaylı BÜ-IP Yöneticisi

ADManager Plus ürününden önce Active Directory ortamındaki işlemleri daha da detaylandırma ve otomatize etme amacındaydık. Çünkü Active Directory öğelerine tek tek müdahale etmek zor oluyordu ve kompakt bir araç gerekliydi.

ADManeger Plus ürününü seçerken bizim için öne çıkan özellikleri; Active Directory üzerinde bir takım işleri programlayabilmemiz, otomatik olarak çalıştırabilmemiz, aranan öğeler üzerine toplu olarak işlem yapabilmemiz ve dosya/dizin yetkilendirmelerini toplu olarak düzenleyebilmemiz oldu. Bunlar aynı zamanda ürünün en çok kullandığımız özellikleri.

ADManager Plus’tan sonra özellikle yapılan iş/harcanan zaman miktarları oldukça azaldı çünkü toplu isteklerde her öğeye tek tek müdahale etmek vakit kaybına neden oluyordu. ADManager Plus bu çalışma süresini yarı yarıya azalttı.

Ayrıca yönetimi daha kolay olduğu için sorunlara müdahale etme hızı da 2 kat arttı. ManageEngine ürünleri temelde kurumsal müşterileri hedeflediği için destek verdiğimiz çoğu yerde karşımıza çıkıyor, şu ana dek kullananların bir memnuniyetsizlik yaşadığını sanmıyorum. Genel anlamda kullanımı ve yönetimi kolay, işlevsel ürünleri var ve özellikle zamanla yarışılan sorunlarda eli hızlandıran bir etken olarak görüldüğü söylenebilir.

blank×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center