ManageEngine sayesinde işlerimi çok daha hızlı ve düzenli yapabilme imkanım oldu.

Enes ÇETİN – Sistem Yardım Uzmanı

Epiaş olarak ADAudit Plus, ADManager Plus, ADSelfService Plus ve Desktop Central ürünlerini kullanıyoruz. Ben Epiaş’ta Sistem Birimi Windows Sistemler Sorumlusu olarak çalışmaktayım. Başta Active Directory olmak üzere yönetmem, kontrol etmem gereken birçok yapı var.

Bunların hepsini sistematik, eksiksiz ve kolay bir şekilde yapmak, zamandan tasarruf etmek, verimli çalışabilmek ihtiyacı her sistemcide olduğu gibi benim de en büyük ihtiyacımdı. Sorumluluğunda olan alanlar fazla ve bir o kadar da önemli olunca ister istemez bu görevde size yardımcı olabilecek uygulamalara yöneliyorsunuz. Benim ManageEngine ile karşılaşmam bu ihtiyaçlarım vasıtasıyla olmuştur.

Öncelikle ManageEngine uygulamalarının kullanıcı ara yüzleri gayet kullanışlı ve basit. Yapacağınız işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun haricinde piyasada bulunan muadillerine göre fiyatı çok uygun. Tam anlamıyla Fiyat/Performans ürünleri olduğunu söyleyebilirim. ManageEngine sayesinde işlerimi çok daha hızlı ve düzenli yapabilme imkanım oldu.

Örneğin; Active Directory ile ilgili herhangi bir rapora ihtiyaç duyduğumda direk olarak ADManager Plus ürününü kullanarak 2-3 saatte ulaşacağım bilgilere bir kaç dakika içinde ulaşabiliyorum ya da çalışanların herhangi bir sorununu halletmek istediğimde Desktop Central ürünüyle gerek uzak masaüstü bağlantısı gerekse güncelleme çalışmalarını rahatlıkla yürütebiliyorum.

ManageEngine, bir sistemci için zamanı verimli kullanma ve yerine getirilmesi gereken çoğu işin gerçekleştirilebilmesi için biçilmiş kaftan diyebilirim.Fiyat olarak oldukça uygun, kullanımı çok kolay ürünleri bünyesinde barındıran bu markayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.×
 

Hemen denemek için; Online Demo Center