ManageEngine 2017 User Conference’a Katılım Rekoru!

Bu yıl İstanbul Point Hotel Barbaros’ta 9.’su düzenlenen ManageEngine User Conference’ına büyük bir katılım gerçekleştirildi.

 

Şu zamana kadar düzenlenen tüm ManageEngine User Conferenceları’nın önüne geçen bu etkinlikte, Türkiye olarak katılımcı rekoru kırıldı.

Vitel’in önceliğinde gerçekleştirilen ManageEngine User Conference’ına ADSolutions alanında Teknik Teknoloji Danışmanı Harish Sekar ve Satış Öncesi Danışmanı Vivin Sathyan, ITOM alanında Kıdemli Teknik Danışman Suresh Bagavathy ile Satış Öncesi Danışmanı ve Uygulama Yöneticisi Jagan Pandurangan, Desktop Central alanında Kıdemli Teknik Danışman Leonard Jayakumar, Service Desk Plus alanında da ITSM Ürün Yöneticisi Kumaravel Ramakrishnan ve SDP Destek Ekibi Yöneticisi Priya Kumaresh, katılımcılara ManageEngine hakkında bilgi vererek, daha kapsamlı ve yararlı nasıl kullanabileceklerini yönünde konuşmalar yaptılar.

Konferansta ayrıca T-System’den Sevil Yenigün, Üsküdar Belediyesi’nden Akgün Yardımcı, Koç Üniversitesi’nden Ertuğrul Doğan, BEDAŞ’tan Uğur Pek birer konuşma yaparak, ManageEngine ile başarı hikayelerini anlattılar.

300’den fazla katılımcının ağırlandığı ManageEngine User Conference’ın sonunda çekilişle sürpriz hediyeler verildi. Katılımcılar için oldukça verimli geçen ManageEngine User Conference, katılımcılardan tam not aldı.

1 3

 ×
 

Hemen denemek için; Online Demo Center