‘‘IT sistemlerinin yönetimi, ManageEngine ile çok kolay.’’

blankMert COŞAR – Bilgi İşlem

ManageEngine firmasına ait ADAudit, ADManager Plus, OpManager, ServiceDeskPlus çözümlerini 2 yıldan fazladır kullanıyoruz. Sistemlerimiz büyüdükçe yönetimi ve takibi zorlaştı. Yönetimi kolay, işimizi kolaylaştıracak bir yazılım desteğine ihtiyacımız vardı. Kullanıcı tarafından gelen talepler kontrolsüzdü ve takibi yapılamıyordu. Bunların bir kayıt altında tutulması gerekiyordu ve bu ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir destek programına ihtiyacımız vardı.

İhtiyaçlarımız sonrasında yaptığımız araştırmalarda 2-3 yazılım arasında referansların olumlu görüşleri, tedarikçilerimizin görüşleri ve demo kullanımında gördüğümüz izlenimlerimiz bize ManageEngine’in tam aradığımız çözüm olduğunu gösterdi.

ManageEngine çözümleri sayesinde AD yönetimini kolaylaştırdık. Active Directory raporlamalarını ayrıntılı ve kolay bir şekilde yapabilir bir duruma geldik.

ServiceDesk Plus çözümü ile servis kayıtlarını kontrol altına alarak yönetimini yapabilir hale geldik. Envanter kayıtları güncel ve doğru tutulabilir ve raporlanabilir duruma geldi.

Çözümlerimiz için bir kayıt havuzu oluşturup bilgilerin erişebilir hale gelmesi sağlandı. Sunucu sistemleri ve servisleri izlenebilir hale geldi. Problemlere daha hızlı müdahale edebilme imkanı sağlandı.

ManageEngine çözümleri IT departmanlarının sahip olması gereken olmazsa olmaz diyebileceğimiz bir pakettir. IT sistemlerinin yönetimi, takibi ve raporlanması ManageEngine ile çok kolay.

blank×
blank 

Hemen denemek için; Online Demo Center